Hallo, ik heb geen ervaring met aanbieden voor een veiling. Mijn vraag is, als ik een object aanbied en deze wordt niet geplaatst in een veiling. Hoe kan ik mijn object dan terugtrekken? Of staat er een vastgestelde termijn voor. De regels heb ik gelezen maar ik kon het niet vinden.
Hello, I have no experience in putting up for auction. My question is, if I list an item and it is not listed in an auction. How can I withdraw my object then? Or is there a set deadline. I read the rules but couldn't find it.
- 1,110 messages
- November 28, 2013 10:17
Het blijft zo lang staan tot het goedgekeurd en/of het door de Veilingmeester op Concept gezet wordt dan kun je het verbeteren en opnieuw aanbieden of het Item verwijderen ook kun je het daarvoor (als het nog op aangeboden staat)zelf verwijderen door op het rode Kruis achter je Veiling Item te klikken
It will remain until it is approved and / or it is put on Draft by the Auctioneer, then you can improve it and offer it again or delete the Item.You can also remove it yourself (if it is still offered) by clicking on the red cross behind your Auction Item
Dank voor uw reactie, ik ben een stuk wijzer geworden. Nu nog de praktijk :-)
Thank you for your response, I have become a lot wiser. Now just practice :-)
Bij het aanbieden voor de veiling kan ik niet wijzigen "dat de koper maar eenmaal de verzendkosten moet betalen, bij de aankoop van meerdere kavels". Aan- of afvinken bij mijn profiel maakt niets uit. Het aan- en afvinken van "thuis ophalen" werkt wel. Foutje in de software? Hoe kan ik dit oplossen? Mvg guy(boeken)
When submitting for the auction, I cannot change "that the buyer only has to pay the shipping costs once, when purchasing multiple lots". Checking or unchecking my profile does not matter. Checking and unchecking "pick up at home" does work. Error in the software? How can I solve this? Mvg guy (books)
- 1,110 messages
- September 05, 2014 17:51
staat automatisch in de veiling bij het winnen van meer kavels betaalt u maar één keer porto kan niet verandert worden de porto kosten zijn toch al meestal veel te hoog
is automatically in the auction when you win more lots you only pay once postage cannot be changed, postage costs are usually much too high anyway